İçeriği atlamak için "Enter"'a basın

Evlat Kokusu Dizi Oyuncuları

Evlat kokusu oyuncu kadrosunun detayları belli oldu. Kanal D kanalında buluşacak olan yeni proje de sizleri sürükleyici bir hikayeyiyle, zengin kadrosuyla birleştirerek Şubat, sonlarında buluşacaktır. Hande Soral, Barış Kılıç, Sedef Avcı ve Murat Han’ın, başrollerini paylaşacağı dizi de her bir karakterlerine özenle uyum sağlayacak isimler seçilmiştir. Zeynep’in, gözleriyle Evlat kokusu hikayesi canlanacaktır. Entrika, aşk, gizem ve aksiyon birleşiminde duygularıyla yönetmen koltuğunda Erol Özlevi, oturuyor.

Evlat Kokusu Oyuncuları ve Karakterleri

evlat kokusu oyunculari

Hande Soral (Zeynep Gündoğan)

Soral, dizimizin en kilit karakterlerinden birisi olan Zeynep, ile karşımıza çıkacaktır. Başarılı oyuncuyu yeni projesiyle dört gözle beklemekteydik. Kamuoyuna yer alacağı Evlat Kokusu başrolünden sonra dizinin en ilgi odağı olma sebeplerinden birisidir. Kendisinin başarılı bir oyuncu olacağını sadece Komedi DÜkkan’ın da yer aldığı kısa skeçle gözler önüne koyarken şuan günümüzün en sevilen bayan isimlerindendir.

hande soral zeynep

Sedef Avcı (Zümrüt Akbaş)

Zümrüt, karakterini canlandıracak olan Sedef, dizimizin aslında madur duygular besleyen masumlarındandır. Aslan’ın, eşi olsa da bir türlü gerçek aşkı tadamamış ve kendini sevdirememenin acısını yaşamaktadır. En son kendisini Bedel Dizisi projesiyle Televizyonda görmüştük. Neredeyse üç sene sonra dizi sektörüne geri dönüyor.

sedef avci zumrut

Barış Kılıç (Aslan Akbaş)

Karizmatik oyuncu daha önce yer aldığı Güllerin Savaşı projesi ardından tekrardan Kanal D ile el sıkışarak aynı kanalda yine başrol erkek oyuncu olarak karşımıza çıkacaktır. Aslan, enerji kralı Akbaş, ailesinin küçük oğludur. Ailesinin isteği üzerine mantık evliliği yaptığından dolayı mutsuzdur. Gerçek aşkı ise Ela’dır.

baris kilic aslan

Murat Han (Cevahir Akbaş)

Han’ın, canlandıracağı Cevahir, ise Akbaş, ailesinin ortanca çocuğu olup, ailenin yaramazı ve çılgını olarak tanımlayabiliriz. Zeki, olmasından öte bencil ve küstah birisidir. Hayatta tek değer verdiği kişi ise kızı Cemre.

murat han cevahir

Yeşim Salkım (Hünkar Akbaş)

Dizimizin kötü karakterlerinden birisi olacak olan Hünkar, Akbaşların en büyük kızıdır. Kardeşlerine gerçekten değer verse de her zaman onun için Akbaş, soy ismin prestiji daha önde gelmiştir. Otoriter ve kontrolcüdür.

yesim salkim hunkar

Alihan Türkdemir

alihan turkdemir

Balım Gaye Bayrak

balim gaye bayrak

Doğan Can Sarıkaya

dogan can sarikaya

Pınar Çağlar Gençtürk

pinar caglar gencturk

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.