İçeriği atlamak için "Enter"'a basın

Evlat Kokusu 2.Bölüm Neler Oldu? (15 Mart Çarşamba)

Kanal D yayınlandığı andan itibaren beğenileri kazanan Evlat Kokusu 15 Mart Çarşamba 2.bölümüyle devam edecek. Çınar, ortadan kayboluyor!

Zeyno, Akbaşlarla beraber oturduğu yemek masasında esti, gürledi. Geçmişini ve yaşadıklarını anlatırken oğlunun onların evde yaşadığını söylemesi, dna testini ortaya çıkartması herkeste şok etkisi bırakmıştır. Akbaşların, içerinde yaşayacağı büyük savaşın ilk başlangıcı olacaktır. Hünkar’ın, yalanları ortaya atılırken zor duruma düşer.

Bu olaylar yaşanırken Çınar’ın, odasında olmadığı fark edilmiştir. Herkes Zeyno’nun, kaçırdığını düşünür.  Aslan, bu meselenin arkasını bırakmayacaktır. Nasıl kaçırıldığını, kimlerin yardım ettiğini öncelikle öğrenmeye çalışır. Zeyno, Can’ın hasretiyle yanarken bir daha evladını bırakmayacağına söz vermiştir. Ela’nın, durumu ise giderek kritikleşmektedir. Eğer Çınar, bulunmazsa ölümle burun buruna gelecektir. Akbaşların, büyük sınavı başlıyor. Bu hafta Evlat Kokusunu kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Konusunun gelişme kısmına geçişinde ki en kriik, heyecanlı bölüm olacaktır.

evlat kokusu 2.bolum

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.