İçeriği atlamak için "Enter"'a basın

Evlat Kokusu 1.Bölüm Neler Oldu (8 Mart Çarşamba)

Kanal D yeni dizisi Evlat Kokusu 1.Bölümü ile 8 Mart Çarşamba sizlerle oluyor. İlk bölüm özeti, neler oldu?

Zeyno’nun, hikayesine hazır mısınız? Amsterdam’dan, İstanbul’a uzanacak macerasında ilk kez aşık olduğu adamla beraber mutlu olmayı beklerken hayatın diğer yüzüyle yüzleşecektir.  Bir anlık hatası, sinir kriziyle hapishaneye düşen Zeyno, bütün hayatı değişecektir.

Her şeyini kaybetmiş karnında ki oğlu tek tutanağı olan Zeynep, Hollanda’da, hapishane de 158 nolu mahkumudur.  Doğum için revire götürülen Zeyno, o sırada onunla beraber bekleyen İstanbul’dan, ziyaretçisi vardır. Türkiye’nin, en ileri gelen enerji sektöründen Akbaş ailesiyle, hayatı böylelikle birleşecektir.

Akbaş çifti, kızlarının yakalandığı hastalıktan dolayı dünor aramaktadırlar.  Zümrüt, bebeğini kaybederken Akbaşların, otoriter ablası bu evliliğin yıkılmaması için kimsenin bilmediği bir bebeği kucağında getirmiştir. Zeyno’nun, bebeğini ellerinden kopararak Akbaş ailesinin, bir bireyi olmuştur.

Zeynep, oğlunu kaybetmenin acısını yaşarken kendine verdiği söz ile onu tekrar kazanacaktır. İstanbul’a, masum, saf, temiz kalpli bir kızdan cesur, savaşçı ve acımasız birine nasıl dönüştüğünü seyredeceğiz.

evlat kokusu 1.bolum

 

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.